یک روش خطرناک (دیوید کراننبرگ)

فیلم جدید دیوید کراننبرگ با نام یک روش خطرناک در جشنواره کن به نمایش گذاشته خواهد شد.

داستان:

داستان این فیلم که همچون تمامی آثار کارگردان خود لحنی معما گونه دارد از شب آغاز جنگ جهانی اول در اروپا شروع می شود. این فیلم که براساس نمایش‌نامه‌ای از «کریستوفر هامپتون» به نام «طول درمان» ساخته خواهد شد و باموضوع دوستی میان زیگموند فروید و کارل گوستاو یونگ به تصویر کشیده می‌شود.«کایرا نایتلی» نقش یک بیمار روانی را بازی خواهد کرد که گفته می‌شود الهام‌بخش بزرگ‌ترین کشفیات«زیگموند فروید» و «کارل گوستاو یانگ» بوده است. در این فیلم «مایکل فاسبندر» نقش «کارل گوستاو یونگ» و «ویگو مورتنسن» نقش «زیگموند فروید» را بر عهده دارند.

حاشیه:

کراننبرگ در باره این فیلم می گوید: مدت ها بود که به داستان زندگی فروید و یونگ علاقه مند شده بودم تاریخ به یافته‌های این دو پزشک در زمان روانشناسی و پزشکی بسیار مدیون است.فیلم من به این دستاورد های ارزشمند می پردازد.

«شیوه خطرناک» اولین فیلم «کراننبرگ» در سه سال اخیر خواهد بود.

کراننبرگ برنده خرس نقره‌ای جشنواره برلین که هم‌اکنون درحال ساخت فیلم «شیوه خطرناک» است و قصد دارد پس از آن دو اقتباس سینمایی از رمان‌های «جهان» نوشته «دون دلیلو» و «دایره ماتاریس» انجام دهد.همچنین «دیوید کراننبرگ» در نظر دارد برای پروژه فیلم آتی خود، با اقتباس از رمان «وقتی از میز بالا می‌رفت» نوشته «جاناتان لتم»، آن را به دنیای سینما بیاورد. فیلمی که «کراننبرگ» به دنبال ساخت آن است، داستان مردی است که زن مورد علاقه‌اش را در یک خلاء بدون شکل از دست می‌دهد.

/ 0 نظر / 17 بازدید